امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۲:۴۲
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1290
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 307
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، مسئول روابط عمومی انجمن پیشکسوتان واحد اطلاعات عملیات تهران عنوان کرد: جمعی از ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، مسئول روابط عمومی انجمن پیشکسوتان واحد اطلاعات عملیات تهران عنوان کرد: جمعی از فرماندهان و رزمندگان پیشکسوت دفاع مقدس که عمدتا در واحد اطلاعات و عملیات به انجام وظیفه می پرداختند، نظر به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری پیش رو و تعبیر حماسه سیاسی مقام معظم رهبری از آن، با توجه به شرایط حساس امروز به این نتیجه رسیدند تا در میان چهره های قابل طرح برای کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری، فردی را به مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی معرفی نمایند.

حمید سید خلیلی در گفتگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: ما معتقدیم همچنانکه امام عزیزمان وصیت کرد ملاک انتخاب باید تقوا و جهاد در راه خدا باشد و افراد مجاهد در راه خدا بر دیگران که در خانه ها نشستند یا میدان مبارزه را اولویت ندانستند، ترجیح دارند و به مصداق میزان حال فعلی افراد است کسانی از ایشان مورد اعتمادند که همچنان در زندگی و عمل خود روحیه و فرهنگ بسیجی و جهادی را حفظ کرده باشند و آلوده ظواهر دنیا نشده باشند.

سیدخلیلی افزود: ما پس از چندین جلسه با دوستان و مشورت های متعدد در جمع بندی خود به برادر بسیجی و جانباز دکتر علیرضا زاکانی رسیدیم و معتقدیم زاکانی دارای ویژگیهای مثبت امروز و فاقد ضعفهای امروز است. او را فردی پرکار و مدبر، جوان و تحولگرا، مردمی و ساده زیست، ولایتمدار و انقلابی، مرد میدان مبارزه با فتنه و انحراف و فساد می دانیم که می تواند همچون زمان فداکاری در میدان سخت دفاع مقدس، در میدان دشوار سیاسی کشور نیز حماسه سازی کند. لذا حضور دکتر زاکانی در انتخابات ریاست جمهوری را وظیفه او و حمایت از او را تکلیف خود می دانیم.

این رزمنده دفاع مقدس اعلام کرد تا کنون 110 نفر از فرماندهان و رزمندگان واحد اطلاعات عملیات از زاکانی برای حضور در انتخابات دعوت و اعلام حمایت کرده اند.

/انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها