امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129005
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، دفتر اطلاع رسانی رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در بیانیه‌ای با اشاره به بازدید روز گذشته ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بغداد، دفتر اطلاع رسانی رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق در بیانیه‌ای با اشاره به بازدید روز گذشته عمار حکیم از دو شهر «السعدیه» و «جلولاء» در استان دیالی که اخیرا از چنگ تروریست‌های داعش خارج شده، آورده است: هماهنگی عالی بین نیروهای امنیتی و بسیج مردمی با نیروهای پیشمرگه دلیل دیگری برای اثبات برادری میان عرب‌ها و کردهاست.

در این بیانیه ضمن ابراز امیدواری به آزادسازی کامل دیالی آمده است: رهبران بسیج مردمی عراق با کسانی که به دنبال بد نام کردن بسیح مردمی هستند برخورد جدی کنند بخصوص که باندهایی تحت عنوان بسیج مردمی به خود اجازه تعرض به شهروندان عراقی را می‌دهند.

عمار حکیم در این بیانیه آزادسازی السعدیه و جلولاء و پیش از آن آزادسازی بیجی، جرف النصر و آمرلی را پیروزی تاریخی توصیف کرد و گفت:نقش ملی بسیج مردمی در بحران کنونی بی‌نظیر است و ما با هر گونه تعرض به بسیج مردمی مخالفیم.

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق عشایر غرب عراق را به همبستگی و نفرت عمومی در مبارزه با داعش فراخواند و گفت: جنایات داعش علیه عشایر الانبار ثابت کرد که داعش همه مردم عراق را هدف گرفته و ما به حضور هزاران تن از فرزندان عشایر در مراکز آموزشی برای پاکسازی دیار خود از تکفیری‌های داعش چشم دوخته‌ایم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار