امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۸:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129016
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فرانک والتر اشتاین‌مایر» وزیر خارجه آلمان در خصوص تحمیل تحریم‌های جدید علیه روسیه، گفت:

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «فرانک والتر اشتاین‌مایر» وزیر خارجه آلمان در خصوص تحمیل تحریم‌های جدید علیه روسیه، گفت: «هدف ما نباید این باشد که با تحریم‌ها، روسیه را از نظر اقتصادی به زمین بزنیم».

اظهارات وی در حالی مطرح شده است که «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان لغو تحریمها علیه روسیه را به خاطر آنچه که تسلیح جدایی طلبان شرق اوکراین خوانده رد کرد.

وی روز چهارشنبه (دیروز) گفت: تحریمهای غرب علیه مسکو به دلیل مشارکت روسیه در بحران اوکراین لغو نخواهد شد و مادامی که شرایط شرق اوکراین بحرانی باقی بماند این تحریمها حفظ خواهد شد.

مرکل در پارلمان آلمان به نمایندگان این کشور گفت: شرایط در لوهانسک و دونستک به متارکه و صلح نزدیک نیست بنابراین تحریمها باقی می‌مانند و غیرقابل اجتناب هستند.

کشورهای غربی به ویژه آمریکا بعد از پیوستن «کریمه» به مسکو بعد از برگزاری همه‌پرسی، به دنبال آن هستند که روسیه را متهم کنند که به ناآرامی‌ها در شرق اوکراین دامن می‌زند و به این بهانه تحریم‌هایی را علیه روسیه تحمیل کرده‌اند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها