امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12903
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۷
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «واصل ابویوسف» گفت که سفر این هفته کری به سرزمین اشغالی و اراضی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری سما، «واصل ابویوسف» گفت که سفر این هفته کری به سرزمین اشغالی و اراضی فلسطینی هیچ چیز تازه‌ای در بر ندارد و این سفرها شکست مفتضحانه‌ای خورده است.

وی افزود: کری در این سفر که قرار است این هفته انجام شود، حامل هیچ چیز تازه‌ای نیست و احتمال دارد این آخرین سفر وی باشد زیرا افق روند مسالمت‌آمیز در سایه اقدامات اسرائیل بسته شده است.

ابویوسف اظهار داشت: تا زمانیکه دولت آمریکا به حمایت از مواضع اسرائیل ادامه می‌دهد، ماموریت کری نیز نتیجه بخش نخواهد بود و کاملا روشن است که ماموریت وی شکست مفتضحانه‌ای خورده است و نمی‌توان پذیرفت که دیدار تنها برای دیدار باشد؛ مذاکرات‌ها و دیدارها تجربه شده است و هیچ گشایشی در مسائل مطرح شده بوجود نیامده و از سوی دیگر رژیم اشغالگر از زمان برای تحمیل واقعیت‌ها استفاده می‌کند.

وی اشاره کرد که کری تا کنون هیچ طرح سیاسی را ارائه نکرده و در صورت ارائه طرح باید طرح وی ضرورت توقف شهرک‌سازی، آزادی اسرا و به رسمیت شناختن مرجعیت روند صلح و تشکیل دولت فلسطین در مرزهای چهارم ژوئن سال 1967 را دربر بگیرد.

ابویوسف تصریح کرد که رژیم صهیونیستی با هر گونه توافق و رابطه با امت اسلامی مخالفت می‌کند تا سیطره بر قدس و کلیساهای مقدس را تسهیل نماید.

وی تاکید کرد که رژیم اشغالگر بر سیاست تجاوز و توسعه شهرک‌سازی در اراضی فلسطینی پایبند است و حقوق ملت فلسطین را نادیده می‌گیرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها