امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129031
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزیر مسکن رژیم صهیونیستی در آستانه رای‌گیری برای تصویب طرح «یهودیت اسرائیل» در ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزیر مسکن رژیم صهیونیستی در آستانه رای‌گیری برای تصویب طرح «یهودیت اسرائیل» در کنست(پارلمان) از طرح تل‌آویو برای یهودی کردن منطقه «النقب» خبر داد.

«اوری ارئیل» وزیر مسکن اسرائیل اعلام کرد که طرح بلند مدت یهودی کردن النقب که شامل ساخت 15 شهرک می‌شود، در سال 2035 به پایان می‌رسد.

وی افزود: این طرح که افزایش تعداد یهودیان در النقب به بیش از نیم میلیون نفر در اولویت آن قرار دارد، در آینده نزدیک تقدیم کابینه می‎شود.

به گزارش پایگاه خبری «عرب 48»، این طرح شامل مصادره اراضی عربی‌های ساکن النقب و تخلیه و تجمیع آنها در هفت منطقه است.

پیش از این، کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی در راستای سیاست های نژاد پرستانه این رژیم، طرحی موسوم به «پروار» را در زمینه اخراج 40 هزار فلسطینی از خانه و کاشانه شان در صحرای نقب و مصادره صدها هزار هکتار از اراضی فلسطینی، تصویب کرده است.

این طرح نیز مصادره 800 هزار هکتار از اراضی فلسطینیان ساکن النقب و آواره کردن سه‌هزار فلسطینی ساکن در این مناطق را شامل می‌شود.

«ایهود پراور» ژنرال سابق سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی، تهیه کننده طرح کوچ اجباری فلسطینی ها از النقب و مدیر اجرایی آن در دفتر بنیامین نتانیاهو ، نخست وزیر رژیم صهیونیستی است.

کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، لایحه یهودی بودن رژیم اسراییل را برای تقدیم به کنست اسراییل آماده کرده که این لایحه قرار است بزودی در کنست «پارلمان» مورد بحث قرار گیرد.

به موجب این قانون و در صورت تصویب در کنست، رژیم صهیونیستی این حق را خواهد داشت که هر شخص غیر یهودی که امنیت اسراییل را مورد تهدید قرار دهد، از اراضی اشغالی 1948 اخراج کند.

قانون یهودی بودن سرزمینهای اشغالی دست رهبران افراطی رژیم صهیونیستی را برای اخراج فلسطینیان ساکن اراضی 1948 باز خواهد گذاشت.

بیش از یک میلیون و 300 هزار فلسطینی در حال حاضر در اراضی اشغالی 1948 ساکن هستند وتابعیت اسراییلی دارند که در صورت تصویب این دو لایحه، به طور طبیعی واکنشهایی از خود نشان خواهند داد .
انتهای پیام/ح
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها