امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12904
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۷
تعداد بازدید: 100
محمد عظیمی مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در گفت‌وگو با فارس درباره آغاز به کار نمایشگاه‌های استانی اظهار داشت: استارت نمایشگاه‌های استانی ...

محمد عظیمی مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در گفت‌وگو با فارس درباره آغاز به کار نمایشگاه‌های استانی اظهار داشت: استارت نمایشگاه‌های استانی در داخل کشور با برپایی نمایشگاه کتاب بم زده شد و در ادامه هم برای سایر نمایشگاه‌های استان‌ها هم تا پایان سال 92 برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

به گفته عظیمی، برای سال‌جاری برنامه‌ریزی 30 نمایشگاه استانی انجام شده، امیدواریم بتوانیم تمام این نمایشگاه‌ها را برپا کنیم ضمن اینکه اکثر نمایشگاه‌های استانی از شهریور آغاز به کار می‌کنند.

این مقام مسئول درباره تشکیل یک نمایشگاه حاشیه‌ای کتاب در رفسنجان بیان کرد: این نمایشگاه هم قرار است در رفسنجان برپا شود و در ادامه بنا داریم در شهرستان‌ها هم نمایشگاه‌های کتاب برپا کنیم، این مهم مستلزم آن است که ادارات کل استان‌ها علاقه‌مند و همکاری کنند تا در شهرهای بزرگ هم شاهد برپایی نمایشگاه‌ کتاب باشیم. بنا داریم علاوه بر مراکز استان‌ها در 10 شهر بزرگ هر استان هم نمایشگاه کتاب داشته باشیم.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها