امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129058
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۲۸
تعداد بازدید: 72
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم مدیرکل نوسازی،‌ توسعه و تجهیز مدارس استان قم ظهر امروز در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز درمان‌یاب با ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از قم مدیرکل نوسازی،‌ توسعه و تجهیز مدارس استان قم ظهر امروز در مراسم افتتاح مدرسه خیرساز درمان‌یاب با اشاره به فعالیت مجمع خیرین مدرسه‌ساز اظهار کرد: این مدرسه در مدت فعالیت خود توانسته است کارنامه درخشانی از خود بر جای گذارد.

محسن پورگلیان خاطرنشان کرد: مجمع خیرین مدرسه‌ساز در زمینه توسعه و تجهیز مدارس فعالیت می‌کند تا فضای مورد نیاز آموزش و پرورش تامین شود.

رئیس جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور نیز در این مراسم با اشاره به شرایط دوران کنونی گفت: کسب علم و دانش در دنیای کنونی قدرت محسوب می‌شود، بنابراین در سایه امنیت باید بستر مناسب برای کسب علم و دانش برای فرزندان فراهم شود.

محمدرضا حافظی خاطرنشان کرد:‌ پیامبر اکرم (ص) فضیلت دانش را بالاتر از فضیلت عبادات دانسته و این چیزی است که خیرین آن را درک کردند.

احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس هم در این مراسم به ایراد سخن پرداخت و با اشاره به جمعیت منطقه نیروگاه گفت: سالن ورزشی در منطقه نیروگاه احداث شده ولی هنوز به کتابخانه و استخر در این منطقه نیاز داریم.

دبستان درمان‌یاب در زمینی به مساحت 2 هزار و 524 متر مربع و زیربنای هزار و 790 متر مربع در سه طبقه، 12 کلاس درس، 6 اتاق اداری و جانبی احداث شده است. این دبستان در منطقه علی آباد سعدگان، خیابان شاهد شرقی با همت خیران احداث شده است.

انتهای پیام/78003/ش20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها