امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129061
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۴۹
تعداد بازدید: 125
اصغر قلیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمل در مورد برگزاری اردوی راهیان نور دانش‌آموزی بیان داشت: با ...

اصغر قلیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمل در مورد برگزاری اردوی راهیان نور دانش‌آموزی بیان داشت: با برنامه‌‌ریزی‌های مدون امسال اردوی راهیان نور دانش‌آموزی مازندران با اعزام 40 هزار دانش‌آموز دختر و پسر انجام می‌شود.

وی افزود: در این بین 10 هزار دانش‌آموز علاقه‌مند به مناطق جنگی و عملیاتی غرب کشور نظیر استان کردستان اعزام می‌شوند.

قلیان با ابراز اینکه نخستین اعزام دانش‌آموزی راهیان نور مازندران در سال تحصیلی جدید از شهرستان آمل کار خود را آغاز کرد، گفت: این اردو با استعداد حدود 400 دانش‌آموز پسر به غرب کشور انجام شد.

این مسئول یادآور شد: پس از پایان اعزام به راهیان نور غرب کشور، حدود 30 هزار دانش‌آموز به مناطق راهیان نور جنوب اعزام می‌شوند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی سپاه کربلای مازندران عنوان کرد: امسال برخلاف سال‌های گذشته اعزام به مناطق راهیان نور به صورت اختیاری در بین علاقه‌مندان اول تا چهارم دبیرستان در مقطع متوسطه انجام می‌شود.

قلیان اذعان داشت: در سال‌های گذشته دانش‌آموزان پایه دوم مقطع دبیرستان می‌توانستند برای گذراندن درس آموزش دفاعی به مناطق جنگی اعزام شوند ولی امسال علاقه‌مندان همه پایه‌های مقطع متوسطه می‌توانند با اعلام آمادگی راهی این اردوی معنوی، دینی، مذهبی و فرهنگی شوند.

وی با تاکید اینکه مازندران یکی از استان‌های کشور است که امسال علاوه بر اعزام به مناطق جنگی جنوب، عزیمت به مناطق غرب کشور را در دستور کار خود قرار داده، یادآور شد: امسال حدود 40 هزار دانش‌آموز استان به این مناطق رهسپار می‌شوند که سعی داریم از 728 مدرسه موجود در مازندران با هدف هر مدرسه به استعداد یک اتوبوس، دانش‌آموزان را به راهیان نور غرب و جنوب کشور اعزام کنیم.

انتهای پیام/86012/گ20/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار