امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۱۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129065
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۸
تعداد بازدید: 207
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیروت، سید «حسین موسوی»، عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان طی نطقی با اشاره به ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیروت، سید «حسین موسوی»، عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان طی نطقی با اشاره به اینکه مقاومت نقشه‌های رژیم صهیونیستی و متحدانش را در منطقه ناکام گذاشته است گفت: پروژه‌ تکفیری‌ها در منطقه فتنه انگیزی بین مسلمانان، نابودی اراده و ضربه زدن بر افتخار آفرینان امت اسلامی است.

نماینده پارلمان لبنان در خصوص برنامه هسته ای ایران نیز گفت:در مساله هسته‌ای آنچه که جمهوری اسلامی  ایران با صبر، مقاومت و مبدل کردن تهدیدها به فرصت‌ها برای خودکفایی بدست آورد موجب شد که جایگاه خود را در بین کشورهای در حال توسعه پیدا کند.

عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان تاکید کرد: ملت ولایتمدار ایران به فضل رهبری فرزانه و در عین حال با نرمشی قهرمانانه در قبال قدرت‌های بزرگ اقتدار خود را به منصه ظهور گذاشت و به همین خاطر است که رویکرد ایران برای کشورهای اسلامی الگو شده است.

سید حسین موسوی تاکید کرد: کشورهای منطقه باید با الگوگیری از ایران به مقابله با نقشه صهیونیستی-تکفیری بروند که مقصود از آن تحقق منافع اسرائیل با نابودی کردن ملت‌ها و آرمان‌های منطقه است و این در حالی است که این نقشه تکفیری‌ها تاکنون با برنامه مقاومت در عرصه نبرد میدانی و همچنین عرصه نبرد دیپلماتیک شکست خورده است.

وی در پایان تاکید کرد: در هر حال این ملت‌ها و رهبران منطقه هستند که آینده خود را رقم می‌زنند و دل بستن به بیگانگان خطاست زیرا کسانی که به بیگانگان دل ببندند نه در حال و نه در آینده چیزی جز زیان نصبشان نمی‌شود.
انتهای پیام/ز
   

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها