امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129067
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۸
تعداد بازدید: 130
حسین احمدی‌نیاز در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت ودرمان فارس گفت: مسئولان وعده‌های زیادی به دانش‌آموزان شین‌آبادی دادند اما اکنون فراموش کرده‌اند به طوری ...

حسین احمدی‌نیاز در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت ودرمان فارس گفت: مسئولان وعده‌های زیادی به دانش‌آموزان شین‌آبادی دادند اما اکنون فراموش کرده‌اند به طوری که بعد از گذشت دوسال از وقوع آتش سوزی در مدرسه روستای شین‌آباد، دولت در مورد معیشت این کودکان نتوانسته به تعهد خود عمل کند.

وی ادامه داد: همچنین بهتر بود امکانات ویژه‌ای برای 12 دانش‌آموزی که سوختگی حاد دارند ایجاد می‌شد مثلاً کلاس درس ویژه‌ای داشته باشند چون برخی از آنها کاملاً صورت خود را از دست داده یا نمی‌توانند خودکار به دست بگیرند اما اکنون این کودکان به جای رفتن به مدرسه در نمازخانه درس می‌خوانند.

احمدی نیاز افزود: استانداردسازی در زمینه کلاس درس این افراد هنوز انجام نشده این درحالی است که حدود 3 ماه از بازگشایی مدارس می گذرد.

وکیل دانش آموزان شین‌آبادی گفت: از 26 خانواده این حادثه، 8 نفر دیه کامل را دریافت کرده اند و برای مابقی دانش آموزان نیز ظرف امروز و فردا از طریق قوه قضاییه برای ابطال رضایت‌نامه‌ای که امضا شده اقدام می شود.

19 آذر 91 حادثه تلخ آتش‌سوزی در کلاس درس دخترانه روستایی در شین‌آباد پیرانشهر اتفاق افتاد. 26 دانش‌آموز شین‌آبادی جراحی پلاستیک شده و 12 نفر از آنها دچار سوختگی حاد شدند.به طور کلی از دی سال گذشته تاکنون 326 بار این دانش‌آموزان در بیمارستان حضرت فاطمه(س) ویزیت شده‌اند، 51 عمل جراحی، 101 مشاوره و روانشناسی بالینی و 37 بار لیزر انجام شده است.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها