امروز : دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 20
۰۸:۱۳
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129084
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۲
تعداد بازدید: 349
با فرا رسیدن ایام اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ، تلویزیون اینترنتی روشنگری از مسابقه ای تحت عنوان " سوگواره ویدیویی ...

با فرا رسیدن ایام اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ، تلویزیون اینترنتی روشنگری از مسابقه ای تحت عنوان " سوگواره ویدیویی اربعین " رونمایی نموده است.

اربعین که میاید باید از زینب(س) گفت ، از حاصل زخم ها و نمازهای نشسته ای که هنوز او را به یاد دارند. اربعین که میاید باید از میلیون ها نفر که با پای پیاده به سوی صحن و سرای حبیب قدم بر میدارند گفت.

 

به گزارش پیروان مـــوعـــود، با فرا رسیدن ایام اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ، تلویزیون اینترنتی روشنگری از مسابقه ای تحت عنوان " سوگواره ویدیویی اربعین " رونمایی نموده است که می توان گفت کمبود این مسابقه در فضای مجازی پررنگ بوده است.

مخاطبان گرامی می توانند تمامی فیلم ها، مستندات وکلیپ های موبایلی خود درباره تمامی موضوعات مربوط به اربعین حسینی شامل: کلیپ های ویدیویی مداحی، اربعین در شهر شما، دسته های عزاداری، مداحی مداحان هیئت های محله، سخنرانی های مذهبی و حتی فیلم های موجود در اینترنت را که خود آن را تهیه نکرده اند را ارسال کرده و در این مسابقه بزرگ اینترنتی شرکت نمایند.

 

علاقه مندان میتوانند با ارسال آثار ویدیویی خود تا تاریخ 29/9/93 به راحتی از دریای عظیم شور حسینی (ع) استفاده نمایند ، ضمن این که در انتها از سه اثر برتر با جوایز ارزنده تقدیر و تشکر به عمل می آید.

 

 

جهت اطلاع از نحوه ی ارسال آثار به لینک زیر مراجعه نمایید:
نحوه ارسال آثار

برچسب ها:
آخرین اخبار