امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129115
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 17
سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به حمله ...

سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به حمله مأموران آل خلیفه به منزل شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین گفت: آل‌خلیفه در صدد است تا از هر طریق ممکن افرادی را که دارای پایگاه اجتماعی و نقش محوری در جامعه هستند آنان را از محوریت خارج کرده و یا با برخورد فیزیکی آنان را سرکوب کند.

وی افزود: اقدام وحشیانه مأموران آل خلیفه در یورش به منزل شیخ عیسی قاسم به این دلیل بود که آنان این واقعیت را متوجه شده‌اند که مردم هیچ اقبالی نسبت به آنان ندارند و مشارکت ضعیف مردم در انتخابات اخیر این کشور نیز بیانگر بی‌اعتمادی مردم نسبت به آنان بود.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: مردم بحرین حکومت این کشور را فاقد توان و صلاحیت لازم برای حل مشکلات خود می دانند و عصبانیت آل خلیفه نیز به همین خاطر است و مقصر اصلی وضعیت موجود این کشور را شیخ عیسی قاسم می‌دانند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به دنبال مشارکت ضعیف مردم در انتخابات اخیر بحرین و عصبانیت آل خلیفه از این اقدام حکومت این کشور شیخ عیسی قاسم را مسبب اصلی این اقدام دانسته و مأموران حکومتی در حمله به منزل این رهبر شیعی منزل وی را تخریب کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها