امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129116
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 23
حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان ...

حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به هجوم نیروهای آل‌خلیفه به منزل شیخ عیسی‌قاسم اظهار داشت: مأموران آل‌خلیفه سعی دارند تا با برخورد با اشخاص برجسته انقلابی این کشور، خیزش مردمی آنان را سرکوب کنند.

وی با بیان اینکه آنان تصور می‌کنند که با سرکوب و نادیده گرفتن اکثریت می‌توانند به اهداف خود دست یابند، افزود: آل‌خلیفه سعی داشت تا با برگزاری انتخابات حکومت خود را مشروع جلوه دهد که این اقدام با تحریم انتخابات از سوی مردم همراه شد و حکومت بحرین باید بداند که اقدامات سرکوبگرانه آنان تنها خشم مردم انقلابی بحرین را بیشتر کرده و آنان را برای رسیدن به خواسته‌هایشان مصمم‌تر خواهد کرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در ادامه تصریح کرد: شیخ عیسی‌قاسم نقش تأثیرگذاری را در حرکت انقلابی مردم بحرین دارد و مردم این کشور توهین به وی را توهین به خودشان می‌دانند و تنها راه حکومت بحرین این است که راه مسالمت‌آمیزتری را در قبال مردم این کشور در پیش بگیرد.

به گزارش فارس، به دنبال تحریم انتخابات اخیر بحرین از سوی مردم این کشور و عصبانیت آل خلیفه از این اقدام، مأموران حکومت به منزل شیخ عیسی‌قاسم (رهبر شیعیان بحرین) یورش بردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها