امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۵:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129129
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، واحد کودک و نوجوان انتشارات «فنی ایران (کتاب‌های نردبان)»  نخستین دوره «جایزه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، واحد کودک و نوجوان انتشارات «فنی ایران (کتاب‌های نردبان)»  نخستین دوره «جایزه سپیدار» را با رویکرد آموزش و فرهنگ‌سازی به مخاطب کودک و نوجوان برای حفاظت از محیط زیست، را برپا می‌کند.

«جایزه سپیدار» در چند بخش اصلی به صاحبان کتاب‌های تألیفی یا ترجمه، مطالب محیط زیستی چاپ شده در روزنامه‌های ویژه کودک و نوجوان و آثار چاپ نشده از قبیل شعر یا داستان تعلق می‌گیرد. در این مسابقه آثاری مورد داوری قرار می‌گیرند که با موضوعات محیط زیستی و برای مخاطب کودک و نوجوان نوشته شده باشند.
 
این جایزه با همکاری کتاب‌های نردبان، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سازمان حفاظت از محیط زیست، دفتر برنامه‌ریزی و تألیف کتب درسی آموزش و پرورش، انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، نشریه دوچرخه ( ویژه‌نامه کودک و نوجوان روزنامه همشهری) و نشریه کوله‌پشتی (ویژه‌نامه کودک و نوجوان روزنامه شهروند) پایه‌گذاری شده است.

گفتنی است، «جایزه سپیدار» برای نخستین بار در ایران برگزار می‌شود، همچنین مهلت ارسال آثار به این دوره از جایزه تا تاریخ 10 دی سال جاری اعلام شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88505130 تماس حاصل فرمایند.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها