امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129142
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 109
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،در برنامه این هفته هفت بنا به ضرورت بحث و گفتگو پیرامون سینمای اجتماعی با هدف رسیدن به نقطه‌ای ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،در برنامه این هفته هفت بنا به ضرورت بحث و گفتگو پیرامون سینمای اجتماعی با هدف رسیدن به نقطه‌ای مشترک بین سینماگران و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس، بین آقایان مسعود جعفری‌جوزانی و بیژن نوباوه‌وطن (عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی) مناظره‌ای در این زمینه صورت می‌گیرد.

محمود گبرلو تهیه کننده و مجری برنامه سینمایی هفت در برنامه این هفته خود مانند دو برنامه قبلی‌اش مناظره ای درباب سینمای اجتماعی و مرز سیاه‌نمایی در سینمای ایران به روی آنتن شبکه سوم سیما می‌برد.

این مناظره‌ها به بهانه حساسیت‌های اخیر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی نسبت به اکران نشدن چند فیلم اجتماعی و با توجه به سابقه حساسیت‌ها پیرامون سینمای اجتماعی ایران با حضور جریانات فکری متفاوت  در هفت کلید خورد و غلامرضا موسوی و محسن یزدی، خان اول مناظره‌ها را رقم زدند. هفته گذشته هم رسول صدرعاملی و لاله افتخاری (دبیر دوم کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی) به مناظره درباره سینمای اجتماعی ایران پرداختند.

گفتنی است برنامه سینمایی هفت جمعه شب‌ها ساعت 23:30 به روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها