امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۱۹:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129148
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 137
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «ما ایرانی‌ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که در26 ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «ما ایرانی‌ها» کاری از گروه اجتماعی شبکه دو سیماست که در26 قسمت 45 دقیقه& zwnj;ای موضوعات مبتلابه فرهنگ و مسائل اجتماعی را مورد بررسی قرار می دهد.

این برنامه که با حضور چهره های شناخته شده، روی آنتن می رود، در دو فصل اخلاق ایرانی و شهر ایرانی موضوعات مبتلابه جامعه امروز را مورد بررسی قرار می‌دهد. این برنامه زنده با دعوت از اساتید دانشگاه، چهره‌های شاخص فرهنگی، هنری، سیاسی، اجتماعی و... خلقیات و ویژگی‌های ما ایرانی‌ها و شاخصه‌های شهر ایرانی را مورد واکاوی قرار می‌دهد.

گفت و گوهای این برنامه صمیمانه و خودمانی خواهند بود و در آن بی تعارف اخلاق و ویژگی‌های ایرانی ها به بوته نقد کشیده می شود.

در فصل دوم این برنامه که با محوریت سبک زندگی تولید می شود، معماری به عنوان عنصر مهمی‌ که در هویت، فرهنگ و سبک زندگی ما تاثیر به سزایی دارد، بررسی می‌شود؛ این برنامه با حضور مسئولان و متولیان موضوع معماری روی آنتن می‌رود و طی آن آسیب‌هایی که در این حوزه وجود دارد نیز مورد بحث قرار خواهند گرفت.

«ما ایرانی‌ها » از 8 آذر هر هفته شنبه‌ها از ساعت 19 و 30 دقیقه از شبکه دو سیما پخش می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها