امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۱:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129167
تاریخ انتشار: ۷ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۱۰
تعداد بازدید: 17
رضا سعیدی‌پور  مدیر پردیس آزادی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اقبال مخاطبین در فصل پاییز از سالن های سینما گفت: خوشبختانه امسال با اکران ...

رضا سعیدی‌پور  مدیر پردیس آزادی در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره اقبال مخاطبین در فصل پاییز از سالن های سینما گفت: خوشبختانه امسال با اکران نوروزی خوبی سال را آغاز کردیم و سال پربرکتی را برای سینما داشتیم، بهار و تابستان هم اقبال مخاطب نسبت به سینما خوب بود . با شروع پاییز هم سعی شد این روند اقبال مخاطب در چینش اکران دقت شود و فیلم‌هایی که اکران شده توانسته سینماهایی که در شهرستان ها فروغ کمتری داشت را پر رونق کند و وضعیت سینما رو به بهبود است.
وی در ادامه تاکید کرد : هر سال نگران اکران پاییز بودیم زیرا در فصل پاییز و زمستان اقبال مخاطب به دلیل سرما  کمتر می‌شود اما امسال پاییز خوبی داشتیم هرچه جلوتر می رود به دلیل انتخاب فیلم های خوب برای اکران مخاطب هم با استقبال مواجه می‌شوند. سعیدی‌پور تاکید کرد:من که چندسالی است مدیریت سینما آزادی را برعهده دارم می توانم به جرات بگویم ما دراین سالن نسبت به سالهای گذشته نگرانی برای عدم اقبال مخاطب نداشتیم و اقبال مخاطب خوب بوده است.
امیدواری اکران فیلم‌های جدید پس از جشنواره
سعیدی پور درباره جشنواره فیلم فجر واکران فیلم ها گفت: امیدواریم پس از جشنواره فیلم فجر مانند سال گذشته اکران فیلم‌های نو را آغاز کنند تا بتوانیم در طول سال با اقبال مخاطبین در فصل‌های مختلف مواجه باشیم.
وی درباره اکران همزمان دو فیلم با موضوع دفاع مقدس و تاثیر این فیلم ها بر روی گیشه گفت: فیلم سینمایی «شیار 143» رویکرد متفاوتی نسب به فیلم های دفاع مقدسی دارد و  نوع تبلیغات  آن هم بسیار متفاوت است.«شیار 143» و «میهمان داریم» از ابتدا نمی‌دانستند که روبروی هم اکران می‌شوند زیرا تعویض فیلم‌ها به کف فروش آن ها بستگی دارد به همین دلیل کمتر قابل پیش بینی است اما به نظرم هر دو فیلم با موضوع های مختلفی به حوزه دفاع مقدس پرداختند و مخاطبان خاص خود را خواهند داشت.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها