امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129184
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بم، سید‌ محمد حبیب‌اللهی شامگاه پنجشنبه در دیدار با خانواده شهیدان دانش‌آموز ممتاز آریایی‌نژاد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از بم، سید‌ محمد حبیب‌اللهی شامگاه پنجشنبه در دیدار با خانواده شهیدان دانش‌آموز ممتاز آریایی‌نژاد و علیرضا بنی‌اسدی با گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: دیدار با خانواده معظم شهدا از وظایف ما و حضور در کنار خانواده معظم شهدا توفیق الهی برای مسئولان نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه شهدا‌ گنجینه بزرگ و گرانبهایی برای ما هستند، گفت: شهدا و ایثارگران در برهه‌ای از تاریخ توانستند با شجاعت و از خودگذشتگی، فرهنگ و حماسه‌ای بی‌نظیر در دفاع از آرمان‌های اسلامی، ملی و انسانی خلق و مسیر تاریخ را عوض کنند که باید یاد و نام این بزرگواران برای همیشه تاریخ جاوید باقی بماند.

حبیب‌اللهی تصریح کرد: شهدا و خانواده‌هایشان ذخایر اصلی انقلاب اسلامی هستند و سرکشی و بازدید از خانواده‌های گرانقدرشان از وظایف مهم مسئولان است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بم افزود: شهدا‌ به یقین کار حسینی انجام دادند و آنهایی که مانده‌اند باید کار زینبی کنند، چراکه امروز انتقال پیام شهدا و ایثارگران کمتر از حضور در جبهه‌های جنگ نیست.

در این دیدار به رسم ادب به خانواده بزرگوار این شهیدان لوح سپاس به همراه هدیه‌ای تقدیم شد.

اعزام نخستین گروه کاروان راهیان ‌نور دانش‌آموزان بم

سید‌محمد حبیب‌اللهی مدیر آموزش و پرورش بم اظهار داشت: تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و شهدا و آشنایی نسل جوان با وقایع دوران جنگ تحمیلی و اشاعه ترویج فرهنگ مقاومت، ایثار و شهادت به نسل جوان امروزی از اهداف اعزام کاروان‌های راهیان نور است.

وی تصریح کرد: اردوی راهیان نور فرصتی است تا دانش‌آموزان با رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان و شهیدان آشنا شوند و ارزش‌های اصیل انقلاب اسلامی را درک کنند.

حبیب‌اللهی گفت: در اردوی راهیان نور امسال حدود 420 نفر دانش‌آموز دختر طی دو مرحله به مناطق جنگی اعزام می‌شوند که در نخستین مرحله آن عصر روز پنجشنبه 152 نفر در قالب چهار دستگاه اتوبوس از دانش‌آموزان دختر در مقطع متوسطه ‌دوم به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

وی افزود: حضور یک نفر راوی و مربیان فرهنگی در هر اتوبوس، بخشی از برنامه این سفر است و امیدواریم دانش‌آموزان بیشترین بهره را از معنویت این اردوها داشته باشند و همچنین برای هر دانش‌آموز نیز بسته‌های فرهنگی در این راستا در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام/2446/گ30/پ3003

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها