امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129186
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به ...

حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «موضوع شپش سر دانش‌آموزان مشکلاتی را ایجاد می‌کند و آیا کمیسیون بهداشت مجلس بازدیدی از مدارس انجام داده است؟»، اظهار داشت: خیر، بنده در منطقه محرومی هستم و اطلاعاتی راجع به شپش سر دانش‌آموزان دارم که در حاشیه شهر زاهدان و در بلوچستان مشکل شپش سر دانش‌آموزان وجود دارد.

شهریاری افزود: مرکز بهداشت استان سیستان و بلوچستان هم از مدارس بازدید دارد و تا جایی که بتوانند به این موضوع کمک می‌کنند اما وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هم مشکل کمبود پرسنل دارد و 80 هزار نیرو کم دارد.

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت مدعی است که قرار بر این بود تا دولت کوچک شود اما اکنون دولت بزرگ شده است و از طرفی هم برخی دستگاه‌ها نیرو زیاد دارند و برخی دستگاه‌ها نیرو کم دارند ولی اکنون هیچ مجوز استخدامی در هیچ دستگاهی را دولت نمی‌دهد و این هم چیزی نیست که مجلس بتواند کاری انجام دهد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار