امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129194
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
حسین انواری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه هم اکنون 4 میلیون و 500 هزار نفر تحت پوشش کمیته ...

حسین انواری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه هم اکنون 4 میلیون و 500 هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند گفت: علاوه بر این تعداد بالغ بر 5 میلیون و 500 هزار نفر به صورت موردی از مجموعه امداد خدمت دریافت می‌کنند.

وی تصریح کرد: در سال جاری خدماتی مددجویان در بخش‌های مختلف از جمله درمان، ساخت مسکن، تعمیرات مسکن و اشتغال داده شده است که امیدواریم تا پایان سال بتوانیم در بخش اشتغال به توفیقات خوبی دست پیدا کنیم.

انواری با اشاره به توزیع بسته‌های امنیت غذایی از سوی دولت یازدهم بیان داشت: مجموعه امداد تنها اسامی افراد و اطلاعات آنها را به وزارت رفاه ارسال می‌کند و هیچ تصرفی در توزیع بسته‌های امنیت غذایی ندارند.

وی با بیان اینکه تنها 4 میلیون و 500 هزار نفر از مددجویان تحت پوشش از بسته‌های امنیت غذایی استفاده می‌کنند گفت: افرادی که به صورت موردی از مجموعه امداد خدمت می‌گیرند از این تسهیلات استفاده نمی‌کنند.

انواری در پایان در خصوص راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در محلات گفت: این کار ارزشی با همکاری هیأت امنای مساجد و ائمه جماعت صورت می‌گیرد و تا پایان سال در کل کشور مراکز نیکوکاری در محلات و مناطق راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها