امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129195
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس با اعلام ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، علی مبشری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس با اعلام این خبر، افزود: پرونده با مراجعه بازرسان به بورس و بررسی اوراق و مدارک مربوط به فروش انواع جوش شیرین و بی کربنات سدیم از جانب یک شرکت دولتی تشکیل و مشخص شد که شرکت مزبور اقدام به فروش این محصولات به نرخی بالاتر از نرخ مبادله‌ای کرده است.

وی گفت: در کارشناسی‌های اولیه میزان تخلف برای حدود 15 میلیارد ریال برآورد شده که با تشکیل پرونده‌ای در این راستا و ارسال به تعزیرات حکومتی، شعبه اول اداره تعزیرات حکومتی شهرستان مرودشت مدیرعامل شرکت متخلف را به پرداخت جریمه به میزان 79 میلیارد ریال در حق دولت و ضبط 7 هزار تن جوش شیرین و بی کربنات کشف شده محکوم کرد.

مبشری اظهار داشت: با اعتراض وکلای این شرکت بزرگ، پرونده به شعبه دوم تجدید نظر استان ارسال شد که با رای رئیس شعبه مذکور، میزان جریمه به 31 میلیارد ریال تقلیل پیدا کرد و نهایتاً با قطعی شدن رأی و پیگیری‌های انجام شده توسط اجرای احکام، جریمه 31 میلیاردی این مدیرعامل این شرکت ظرف مدت یک هفته وصول و به خزانه دولت واریز شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها