امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 26
۰۲:۵۳
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1292
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۲۰:۵۱
تعداد بازدید: 233
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌حجت الله ملاصالحی امروز در پانصد و چهلمین جلسه علنی شورای شهر تهران در خصوص اعتراض اعضای شورای شهر به ساخت‌وسازهای ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس،‌حجت الله ملاصالحی امروز در پانصد و چهلمین جلسه علنی شورای شهر تهران در خصوص اعتراض اعضای شورای شهر به ساخت‌وسازهای غیر قانونی در تپه های عباس آباد گفت: در زمان مدیریت کرباسچی در شهرداری تهران، این زمین‌ها به 40 قطعه تقسیم شد و در اختیار 40 دستگاه قرار گرفت که در حال حاضر تنها پنج نهاد در این زمین‌ها ساخت و ساز کرده‌اند و توانسته‌ایم 35 نهاد دیگر را از زمین‌های عباس آباد لغو سند کنیم.

وی با اشاره به اینکه مطالبات نهادهایی که از تپه‌های های عباس‌آباد کنار گذاشته شده‌اند، اظهار داشت: اعداد سنگینی است که در دادگاه‌ها نیز به همین دلیل بنده را محکوم کرده‌اند.

ملاصالحی با تأکید بر این موضوع که برخی از این نهادها، بانک‌ها هستند، گفت: به دلیل کنار گذاشته شدن از این پروژه و پرداخت هزینه‌های زمین، ترازهای مالی آنها بر هم خورده و معلوم نیست که چه کسی باید در این زمینه تصمیم‌گیری کند.

وی در خصوص پرداخت اجاره‌بهای زمین‌های تصرف شده توسط اداره برق، گفت: 34 هزار متر زمین در اختیار اداره برق قرار داشت که اجاره خود را پرداخت نمی‌کرد، بر این اساس پس از محکومیت در دادگاه، مبلغ تعیین شده از حساب آنها کسر شد.

مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز در خصوص مخالفت شورای شهر با ساخت‌وساز بانک مرکزی در این نقطه شهر که ریه تنفسی شهر است، گفت: با وجود مخالفت‌های شورا، بانک مرکزی با رای کمیسیون ماده 5 اجازه ساخت‌وساز را گرفت و حالا هم نسبت به ساختمان‌سازی خود این سازمان‌ها اعتراض داریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها