امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12920
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 144
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید محمد غرضی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در نشست خبری سایت ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سید محمد غرضی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که در نشست خبری سایت خبر آنلاین حضور یافته بود اظهار داشت: من در تمام طول عمرم هیچ نامه‌ای را بدون پاسخ نگذاشتم و هیچ گرفتاری را نیز رد نکردم. شواهد و قرائن نیز این گواه را می‌دهد که هر وقت به مجلس رفتم با 90 درصد آرا را کسب کردم.

وی در ادامه سخنان خود به برخی تخریب‌ها انتقاد و تصریح کرد: اگر کسی ادعایی دارد قبل از اینکه سندی را رو کند اول به خود بنده بگوید.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: آقای لاریجانی که امروز رئیس مجلس هستند در زمانی که ریاست صدا و سیما را بر عهده داشت 1500 مرتبه عروسک‌های تحقیری علیه من از صدا و سیما پخش کرد و هنگامی که من یک اعتبار وسیعی داشتم با تمسخر گوشی‌های موبایل من را تخریب کرد اما بنده بنا بر تخریب ندارم.

غرضی در مورد سینما نیز گفت: هر کسی باید مطابق شان و اجتماع رشد کند، بنابراین سینما باید در برابر مخاطبین تصویری و صوتی خود در نظام جمهوری اسلامی متعهد باشد.

وی در پاسخ به این پرسش که شما تاکنون بیش از اینکه بخواهید در خصوص افراد کابینه خود سخن بگویید از استاندارها حرف زده‌اید، گفت: برای اینکه رای ملت را در برابر شعارهایم هنوز به دست نیاورده ام.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: اگر ملت به دولت توسعه جمهوری و اسلامیت رای دادند کسانی را در کابینه بر می گزینم که مردم با آن افراد موافق باشند چرا که باید افراد کار آمد و توانمندی را در کابینه گماشت که بتوانند جواب جامعه را بدهند.

غرضی با بیان اینکه باید دولتی با عقبه اجتماعی قوی تشکیل داد خاطر نشان کرد: اگر دولتی با عقبه اجتماعی ضعیف روی کار آمد و بخواهد با رانت و فساد مقابله کند نمی‌تواند کاری کند چرا که جریانات سیاسی دیگر دور آن دولت ضعیف حلقه می‌زنند و پوستش را می‌کنند.

وی تاکید کرد: اگر بخواهیم دولتی با عدالت روی کار بیاوریم باید با اعتبار رای جمعی 90 درصدی بر روی کار بیاید.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری معتقد است که دولتی می‌تواند پایگاه اجتماعی قوی را تشکیل دهد که بتواند به اندازه درآمدش هزینه کند.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار