امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۲۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129200
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
شهلا میرگلو بیات در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در جلسه اخیری که اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با معاونت امور زنان ریاست جمهوری ...

شهلا میرگلو بیات در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: در جلسه اخیری که اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با معاونت امور زنان ریاست جمهوری داشتند این سؤال از آنها پرسیده شد که چه اقدام عملی در حوزه زنان انجام شده است و بودجه 8 میلیاردی معاونت امور زنان صرف چه اموری شده است؟

وی ادامه داد: اعضای فراکسیون زنان مجلس از معاونت امور زنان در خواست کرد تا به ریز اقدامات و عملکردهای خود و هزینه‌هایی را که انجام داده است به فراکسیون گزارش دهد که هنوز هیچ گزارشی به دست ما نرسیده است.

میرگلوبیات با انتقاد از اینکه هیچ اقدام مؤثری در حوزه زنان انجام نشده است گفت: تا کنون سه تذکر کتبی به رئیس جمهور در این مورد داده شده است، در مورد زنان خانه دار طرحی را ارائه می‌دهند که اصلا معلوم نیست انجام آن از لحاظ شرعی و قانونی امکان پذیر باشد یا خیر؟ در مورد لایحه تأمین امنیت زنان هم آن  را به وزارت کشور سپرده اند بنابراین تا کنون هیچ اقدامی از سوی معاونت انجام نشده است.

وی افزود: با کارهای تبلیغاتی نمی‌توان مشکلات زنان را حل کرد و هم اکنون درخواست فراکسیون زنان از معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری این است که گزارش مکتوب ارائه دهد که بودجه این معاونت صرف چه اموری شده است؟ چرا که ما در اطراف تهران زنان و خانواده‌هایی را داریم که هنوز هیچ کاری برای آنها انجام نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها