امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۲۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129213
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
محمدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی ...

محمدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با بیان اینکه حمایت کشورهای مستقل مانند جمهوری اسلامی ایران از ملت مظلوم فلسطین، غزه و کرانه باختری باعث به زانو درآمدن رژیم صهیونیستی شده است، گفت: زمانی ارتش رژیم صهیونیستی سوار بر تانک‌های خود می‌شد و به چند کشور عربی حمله و آنها را اشغال می‌‌کرد اما امروز همین رژیم نمی‌تواند امنیت خودش را حفظ کند.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی آنقدر ذلیل شده که حتی نمی‌تواند به مردم بی‌سلاح و بی‌گناهی که هیچ امکانات دفاعی هم ندارد، حمله کند و در حقیقت این رژیم هم‌اکنون زمین‌گیر شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار داشت: به زانو درآمدن رژیم صهیونیستی به دلیل مقاومت و ایستادگی فلسطینیان و حامیان آرمان فلسطین است.

نقوی‌حسینی افزود:‌ مقام معظم رهبری تأکید فراوانی بر تسلیح کرانه باختری دارند و انتظار این است که همه دستگاه‌ها برای عملی شدن مطالبات ایشان در این زمینه اقدام سریع، جدی و قاطعی انجام دهند تا کرانه باختری بتواند در مقابل تجاوزات صهیونیست‌ها مقاومت کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها