امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129225
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دیوید کامرون» نخست وزیر کنونی بریتانیا، در جمع خبرنگاران با اشاره به ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «دیوید کامرون» نخست وزیر کنونی بریتانیا، در جمع خبرنگاران با اشاره به برنامه دولت انگلیس برای اعمال محدودیت‌های بیشتر و تحدید شمار مهاجران به این کشور، گفت قصد دارد با پیروزی در انتخابات آتی، نخست وزیر آینده انگلیس باشد.

به گزارش شبکه خبری بی.بی.سی دیوید کامرون طی سخنرانی روز جمعه (امروز) در جمع خبرنگاران در راستای کمپین انتخابات سال آینده انگلیس سخن گفت و برنامه‌های جدید دولت برای تحدید مهاجران اروپایی و جلب رضایت مردم انگلیس را اعلام کرد.

طی برنامه جدید کامرون، مهاجر اروپایی که از مزایای پرداخت مالیات در انگلیس بهره‌مند می‌شدند، دیگر تا حداقل چهار سال مزایایی دریافت نخواهند کرد. هم‌چنین با طرح این برنامه خدمات و مزایای اجتماعی مسکن برای مهاجران تا چهار سال بعد از ورود و اشتغال، قابل دریافت نخواهد بود.

به موجب این طرح مزایای پرداخت مالیات برای مهاجران و فرزندانشان خارج از انگلیس قطع خواهد شد. هم‌چنین مزایای مهاجران بی‌کاری که در انگلیس به جستجوی کار هستند، قطع شده و اگر فردی 6 ماه بعد از ورود به انگلیس مشغول به کار نشود از این کشور اخراج خواهد شد.

در این سخنرانی،‌ دیوید کامرون به دیگر کشورهای اروپایی هشدار داد، آینده ابقای بریتانیا در اتحادیه اروپا در معرض خطر است؛ از سوی دیگر وی خواستار کمک مالی فوری به موسساتی شد که در انگلیس با هجوم شمار بالای مهاجران خارجی مواجه هستند.

کامرون خطاب به اعضای اتحادیه اروپا گفت وی هیچ منفی‌گرایی از جانب اتحادیه اروپا را قبول نخواهد کرد و اتحادیه اروپا باید مذاکرات مناسبی پیرامون این مساله با انگلیس داشته باشد.

کامرون ادامه داد انگلیس هیچ مذاکره‌ای با اتحادیه اروپا با عباراتی مبنی بر مخالفت اعضای اتحادیه با طرح تحدید مهاجران به انگلیس، شروع نخواهد کرد.

دیوید کامرون برای رقابت‌های انتخاباتی با حزب استقلال انگلیس (یوکیپ)  وعده برگزاری همه‌پرسی جدایی از اتحادیه اروپا را در سال 2017 به مردم این کشور داده بود که پیش از این با مخالفت آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان و رهبران کشورهای نوردیک در شمال اروپا مواجه شد.

در راستای تمایل مردم انگلیس برای جدایی از اتحادیه اروپا و عدم حضور مهاجران اروپایی در این کشور، حزب استقلال انگلیس (یوکیپ) برای اولین بار در تاریخ حزبی‌اش موفق شد در طول دو ماه گذشته دو کرسی پارلمانی کسب کند.

«دیوید کامرون» رهبر حزب محافظه کار انگلیس بعد از پیروزی کاندید یوکیپ و کسب دومین کرسی پارلمانی اعلام کرد تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا کرسی از دست رفته «راچستر و استرود» را پس بگیرد. وی طی سخنرانی روز جمعه در جمع خبرنگاران گفت قصد دارد پیروز انتخابات آینده عمومی و نخست وزیر بعدی انگلیس باشد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار