امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129231
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، سخنگوی گروه شبه‌نظامی جند‌الله امروز جمعه در تماس تلفنی با رسانه‌های پاکستان

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در اسلام‌آباد، سخنگوی گروه شبه‌نظامی جند‌الله امروز جمعه در تماس تلفنی با رسانه‌های پاکستان مسئولیت حمله به تیم مبارزه با فلج اطفال در شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان را پذیرفت.

روز چهارشنبه افراد ناشناس تیم مبارزه با فلج اطفال را در شهر کویته مرکز ایالت بلوچستان هدف قرار دادند که بر اثر آن 4 عضو تیم مبارزه با فلج اطفال کشته شدند.

3 نفر از کشته شدگان زن و یک نفر از آنان مرد بودند.

بعد از کشته شدن اسامه بن لادن رهبر القاعده بر اثر کشف مخفی‌گاه وی با برنامه قلابی مبارزه با فلج اطفال، شبه‌نظامیان تیم‌های مبارزه با فلج اطفال را در سراسر پاکستان هدف حمله قرار می‌دهند.

گفتنی است بعد از اینکه گروه شبه‌نظامی جند‌الله با داعش هم‌پیمان شده، عملیات‌های این گروه در سراسر بلوچستان تحت کنترل پاکستان افزایش پیدا کرده است.

چندی پیش رسانه‌های پاکستان خبری منتشر کردند که بر طبق آن اعضای جند‌الله در مکان نامعلومی در بلوچستان با نمایندگان داعش ملاقات و برای متحد کردن گروه‌های شبه‌نظامی پاکستان با یکدیگر هم‌پیمان شدند.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها