امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129244
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درگیری میان نیروهای امنیتی با تظاهرات کنندگان در استان «ورقلة» در جنوب الجزائر منجر به ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، درگیری میان نیروهای امنیتی با تظاهرات کنندگان در استان «ورقلة» در جنوب الجزائر منجر به کشته شدن دو نفر و زخمی شدن 40 تن شد.

این درگیری‌ها از دو روز قبل آغاز شده و معترضان خواستار عملی شدن وعده‌های دولت برای تامین منازل مسکونی رایگان، کمک هزینه و شغل برای جوانان در این منطقه هستند.

العربیه گزارش داد که معترضان خیابان‌های اصلی شهر را بسته و با برپایی چادر به مقابله نیروهای امنیتی رفته‌اند و درگیری زمانی آغاز شد که معترضان به سوی نیروهای امنیتی سنگ پرتاب کردند.

روز پنجشنبه نیز این اعتراضات ادامه داشت و در اطراف کاخ فرمانداری در شهر بورقلة اعتراضات برگزار شد و معترضان یک بانک دولتی را تخریب کردند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که نیمی از افراد زخمی شده در درگیری‌ها در جنوب الجزایر از نیروهای امنیتی هستند که با سنگ پراکنی معترضان زخمی شدند و نیروهای امنیتی نیز با گلوله پلاستیکی و گاز اشک اور معترضان را هدف قرار دادند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها