امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12929
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 143
رضا طلایی‌ نیک نماینده ادوار ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،گفت: اظهارات ...

رضا طلایی‌ نیک نماینده ادوار ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،گفت: اظهارات قالیباف در مناظره با روحانی منطبق با گزارش وی در مجلس ششم بود و بنده به عنوان یکی از نمایندگان شاهد و ناظر در مجلس ششم، در جلسات عمومی و خصوصی با آقای قالیباف به عنوان فرمانده ناجا در بررسی برخی حوادث مرتبط با دانشگاه حضور داشتم.

وی افزود: عملکرد قالیباف در درگیری‌های دانشگاه در سالگرد حوادث 18 تیر با تحسین اکثریت نمایندگان از جناح‌های گوناگون قرار گرفت. هر چند رویکرد برخی نمایندگان ساختار‌شکن متمایل با بحران آفرینی خوش آیند نبود.

نماینده ادوار ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مرتبط بودن برخی ساختارشکن‌ها با نهادهای تصمیم‌گیری و دولت اصلاحات و مجلس ششم مدیریت انتظامی و امنیتی حوادث دانشگاه و دانشجویان را پیچیده‌تر کرده بود.

طلایی نیک تأکید کرد: ناجا با کمک سایر نهادهای امنیتی و نیز کمک بسیج هزینه ساختار‌شکنی‌ها و حادثه‌آفرینی‌ها را دادند و مدیریت قالیباف در ناجا از عوامل مؤثر برای مهار کم هزینه در تنش‌آفرینی‌های محیط دانشگاه بود.

وی بخشی از اظهارات آقای روحانی در مناظره سوم  هشت کاندیدا مصداق بی اخلاقی و توهین دانست و گفت: چنین اظهاراتی در شأن آقای روحانی نبود و توهین آقای روحانی در مناظره تلویزیونی فاصله او با رزمندگان و ایثارگران را بیشتر کرد.

نماینده ادوار ششم و هفتم مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: فرماندهی در دوران دفاع مقدس از مصادیق دستاوردهای انقلاب و امام (ره)است که سرمایه مدیریتی در سطوح گوناگون نظام پس از دوران دفاع مقدس و فرماندهی ارشد نظامی به ویژه در دفاع مقدس کاملترین الگوی موفقیت در مدیریت اجرایی و راهبردی است و لذا آقای روحانی باید از جامعه رزمندگان و فرماندهان فداکار دفاع مقدس عذر‌خواهی کند.

طلایی‌نیک در ادامه گفت: جلیلی، قالیباف و رضایی در برابر توهین به رزمندگان سعه‌صدر تحسین برانگیز داشتند و این از نشانه‌های آموزه‌های اخلاقی و مدیریتی دفاع مقدس بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار