امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129309
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۸
تعداد بازدید: 82
آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به حمله نیروهای آل خلیفه به منزل شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: شیخ عیسی قاسم حامی شاخص، ...

آیت‌الله عباس کعبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به حمله نیروهای آل خلیفه به منزل شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: شیخ عیسی قاسم حامی شاخص، محبوب و مردمی است که با اعتدال، منطق، بر پایه شرع، قانون و فطرت حقوق اولیه ملت مظلوم بحرین را مطالبه می‌کند.

وی با بیان اینکه سخنان شیخ عیسی قاسم فریاد نهضت حق‌طلبانه و مردمی ملت مظلوم بحرین است، گفت: وی از طریق خطبه‌های نماز جمعه همواره از موضع خیرخواهی و نصیحت واقعیت‌های بحرین را به نظام آل خلیفه گوشزد می‌کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: کلام شیخ عیسی قاسم در بحرین فصل‌الخطاب و مورد پذیرش همه جریان‌های مردمی نهضت بحرین است و راه‌های منطقی برای برون‌رفت از بحران را جلوی نظام آل خلیفه می‌گذارد.

وی عنوان کرد: این دست‌اندازی به چهره محبوب، مردمی و انقلاب مردمی بحرین که از احترام بالایی در نزد حوزه علمیه و مراجع تقلید نجف و قم برخوردار است، قابل قبول نیست و این دست‌اندازی نشانه به خط آخر رسیدن نظام بحرین است و به ضرر نظام آل خلیفه تمام می‌شود.

کعبی یادآور شد: نظام آل خلیفه به این شکل خواستند عصبانیت خودشان را به دلیل شکست در انتخابات فرمایشی و پیروزی نهضت بحرین در همه‌پرسی مردمی نشان دهند.

وی خاطرنشان کرد: حمله به منزل شیخ عیسی قاسم به ضرر آل خلیفه تمام می‌شود و راه‌حل‌های امنیتی نهضت مردم بحرین را یک گام جلو می‌برد، زیرا مردم مقاوم و مظلوم بحرین همواره بر خواسته‌های حق‌طلبانه خود اصرار دارند، بنابراین آل خلیفه از این دست‌اندازی خسارت جبران‌ناپذیری می‌خورد.

انتهای پیام/78003/ک30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها