امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129312
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۸
تعداد بازدید: 148
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، احمد اصغری مهرآبادی دقایقی پیش بازدید از سایت مسکن مهر این شهر را آغاز کرد و از نزدیک در جریان ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، احمد اصغری مهرآبادی دقایقی پیش بازدید از سایت مسکن مهر این شهر را آغاز کرد و از نزدیک در جریان امور این پروژه قرار گرفت.

وی در این بازدید با اشاره به عزم دولت برای تکمیل بخش‌های مختلف پروژه مسکن مهر اظهار کرد: برای کمک به آماده‌سازی پروژه مسکن مهر رشت 9 میلیارد تومان در نظر گرفته شده که در صورت ابلاغ در اختیار آن قرار می‌گیرد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی افزود: برای تکمیل مدارس مسکن مهر رشت و انزلی مبلغ 15 میلیارد ریال و کمک به ساخت کلانتری مسکن مهر رشت نیز یک‌ میلیارد ریال اختصاص یافته است.

وی از افتتاح 10 هزار واحد مسکن مهر مهر گیلان در سال جاری خبر داد و یادآور شد: در گیلان بالغ بر 75 هزار واحد مسکن مهر در دست احداث است که از این میزان 42 هزار واحد افتتاح شده است.

اصغری‌مهرآبادی با بیان اینکه تاکنون یک‌میلیون و 220 هزار واحد به متقاضیان مسکن مهر در کشور واگذار شده است یادآور شد: امسال 140 هزار واحد دیگر به مردم واگذار می‌شود.

قام مقام وزیر راه وشهرسازی با اشاره به اینکه یک‌هزار و 500 تن قیر برای آسفالت معابر مسکن مهر رشت اختصاص می‌یابد، خاطرنشان کرد: 500 تن قیر نیز برای آسفالت پروژه‌های بنیاد مسکن گیلان اختصاص می‌یابد.

وی به کمبود منابع مالی در بخش مسکن مهر اشاره کرد و گفت: برای تکمیل بخش‌های زیر بنایی مسکن مهر اعتباری بالغ بر 56 هزار میلیارد ریال نیاز است که مقرر شده تا 10 هزار میلیارد ریال آن پرداخت و بقیه نیز نیز در بودجه سال 94 پیش‌بینی شود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تصریح بر اینکه در مجموع قرارداد 2 میلیون و 300 هزار واحد مسکن مهر منعقد شده است، متذکر شد: از این تعداد بیش از 2 میلیون واحد از مرحله سفت‌کاری عبور کرده و ساخت یک میلیون و 650 هزار واحد مسکن مهر نیز به پایان رسیده است.

انتهای پیام/2300/صا30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها