امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۰۲:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129318
تاریخ انتشار: ۸ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۸
تعداد بازدید: 103
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مردم مصر امروز(شنبه) در اعتراض به صدور حکم بی‌گناهی حسنی مبارک دیکتاتور مخلوع این کشور ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مردم مصر امروز(شنبه) در اعتراض به صدور حکم بی‌گناهی حسنی مبارک دیکتاتور مخلوع این کشور در قاهره تظاهرات کردند.

شبکه الجزیره گزارش داد که تعداد زیادی از مردم مصر در میدان التحریر قاهره تجمع کردند و شعارهایی علیه دستگاه قضایی این کشور سر دادند.

منابع خبری مصر گزارش دادند که نیروهای امنیتی خیابان‌های منتهی به میدان التحریر را مسدود کردند و این میدان که مرکز اصلی تجمعات و اعتراضات در قاهره است را تحت تدابیر شدید امنیتی قرار دادند.

در همین حال، پایگاه مصری «الیوم السابع» گزارش داد که نیروهای پلیس هفت نفر از فعالان سیاسی این کشور را در منطقه «الابراهیمیه» واقع در مرکز الاسکندریه هنگام سازماندهی تظاهرات دستگیر کردند.

روز شبنه جلسه نهایی محاکمه و اعلام حکم رئیس‌جمهور مخلوع مصر در پرونده معروف به پرونده قرن برگزار شد و مبارک، پسرانش، وزیر کشور وقت و معاونانش از همه اتهامات این پرونده تبرئه شدند. حکمی که در دادگاه تجدید نظر ارائه خواهد کرد غیر قابل تغییر خواهد بود.
انتهای پیام/ح
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار