امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12935
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن اشاره به اینکه در سال 92 نیروی زمینی رزمایش‌های متعددی را در تقویم کاری خود دارد، از نتیجه رزمایش بیت المقدس 25 که در منطقه عمومی اصفهان برگزار شده بود ابراز رضایت و تاکید کرد: نیروی زمینی در این رزمایش به تمامی اهداف موردنظر خود دست یافته است.

وی افزود: در برنامه نیروی زمینی در سال 92 رزمایش‌های دیگری نیز پیش بینی شده است از جمله اینکه ما یک رزمایش رسته زرهی را در جنوب شرق کشور خواهیم داشت سپس در شمال شرق کشور رزمایش الگوی پیاده و در غرب کشور نیز رزمایش الگوی تانک برگزار خواهد شد.

پوردستان در تشریح اهداف برگزاری رزمایش‌ها گفت: تلاش ما این است که در کنار این رزمایش‌ها هم بنیه آموزشی نیرو را تقویت کنیم و هم ظرفیت‌های عملیاتی نیروی زمینی را برای ورود به عرصه مقابله با تهدیدات در صحنه نبردهای ناهمتراز ارتقاء دهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها