امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۵:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129355
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
آیت‌الله حسین راستی‌کاشانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به حمله رژیم آل‌خلیفه به منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: افرادی که ...

آیت‌الله حسین راستی‌کاشانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به حمله رژیم آل‌خلیفه به منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم اظهار کرد: افرادی که در برابر ظلم به مظلوم و دفاع از حقانیت ایستاده‌اند مورد ظلم گروه‌های مختلف قرار گرفته‌اند که در تاریخ بارها این امر را شاهد بوده‌ایم.

وی افزود: آیت‌الله شیخ عیسی قاسم به عنوان رهبر شیعیان بحرین برای ترویج عدالت و دفاع از حق مظلومان در جامعه بحرین تلاش می‌کنند اما رژیم آل‌خلیفه از اقدامات ایشان ناراضی و عصبانی هستند که این امر نشان‌دهنده فعالیت‌های خیرخواهانه ایشان برای دفاع از مردم بحرین است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اگر در جامعه‌ای عدالت نباشد زور حکم‌فرما می‌شود، گفت: زمانی که در جامعه‌ای منطق و عدالت حکم‌فرما نباشد شاهد حکومت‌های دیکتاتوری و مستبد خواهیم بود که فعالیت‌های شیخ عیسی قاسم در مسیر مبارزه با بی‌عدالتی‌های حاکم در جامعه بحرین بوده است.

آیت‌الله راستی‌کاشانی تصریح کرد: شیعیان بحرین پس از حمله رژیم آل‌خلیفه به منزل آیت‌الله شیخ عیسی قاسم نماز جماعت روز جمعه را به امامت ایشان برگزار کردند که این عمل مردم بحرین نشان‌دهنده حمایت آنان از شیخ عیسی قاسم است.

انتهای پیام/78019/ک20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها