امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129356
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 11
یدالله جوانی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به اقدامات اخیر آل‌خلیفه و دولت بحرین اشاره کرد و ...

یدالله جوانی کارشناس مسائل سیاسی در گفت‌وگو با پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، به اقدامات اخیر آل‌خلیفه و دولت بحرین اشاره کرد و گفت: این رفتارها برای این است که این دولت در انتخابات چیزی جز رسوایی به دست نیاورد و عملکرد نمایشی آنها شکست خورده است.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: ‌امروز وظیفه بزرگان جهان اسلام این است که در سراسر جهان وضعیتی ایجاد کنند که دفاع از حقوق مسلمانان بی‌دفاع شکل گیرد.

جوانی افزود: باید مجامع بین‌المللی فعال شوند تا این حکومت‌ها تحت سیطره قرار گیرند و برای مردم مظلوم مشکل‌آفرینی ایجاد نکنند.

وی اضافه کرد:‌متأسفانه مجامع بین‌المللی در راستای منافع خود گام برمی‌دارند و امروز وظیفه جهان اسلام و نهادهای اسلامی  بیدار کردن مجامع بین‌المللی است.

این کارشناس مسائل سیاسی تأکید کرد: آل خلیفه باید تحت فشار قرا گیرد و از رفتار خود با مردم و علمایی همچون شیخ عیسی قاسم عقب‌نشینی نماید.

جوانی در ادامه به تسلیح کرانه باختری اشاره کرد و گفت:‌ رهبر معظم انقلاب نسبت به این موضوع همه مسیرها را مورد توجه قرار داده‌اند که یکی از راه‌ها تجهیز کرانه باختری بوده و بر آن تأکید شده است.

وی اضافه کرد: این اتفاق در آینده‌ای نه چندان دور رخ می‌دهد و فلسطینی‌ها به طور حتم برای مبارزه با رژیم ستمکار صهیونیستی باید تجهیز شوند.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: اسرائیل چیزی جز زبان زور نمی‌فهمد و باید در آینده شاهد انتفاضه جدیدی در سرزمین‌های اشغالی باشیم.

جوانی تصریح کرد: روند موفقیت مقاومت را شاهد بوده‌ایم و رژیم صهیونیستی در جنگ‌های اخیر نشان داده نمی‌تواند در مقاومت خللی به وجود آورد.

وی در پایان اظهار داشت:‌ رژیم صهیونیستی در حال ضعیف‌شدن است و شاهدیم که مقاومت روز به روز روند ایستادگی و مقاومت را طی می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها