امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129383
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
محمد تقی حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس از برگزاری نشست تخصصی بررسی نتایج پژوهش‌های یکسال اخیر حوزه جوانان با حضور مسئولان علمی و ...

محمد تقی حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس از برگزاری نشست تخصصی بررسی نتایج پژوهش‌های یکسال اخیر حوزه جوانان با حضور مسئولان علمی و پژوهشی استان‌ها اشاره کرد و گفت: این نشست همزمان با هفته پژوهش برگزار می& zwnj;شود و پژوهش‌هایی که در سال 92 در حوزه جوانان انجام شده است مورد بررسی کارشناسان قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: موضوعات و محورهای این نشست شامل مفهوم جوانی و مسائل و موضوعات حوزه جوانان برخاسته از مسائل علمی است و امیدواریم در راستای موضوعات و سیاست‌های قبلی گام‌های مؤثری در حوزه جوانان برداشته شود.

حسن زاده ادامه داد: موضوع خانواده، اشتغال و موضوعات 17 گانه جوانان، مسائل و مشکلات و چالش‌های فراروی جوانان در استان‌ها نیز در این هفته مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های راهبردی وزارت ورزش و جوانان افزود: نتایج پژوهش‌هایی که از سال 92 تا کنون در زمینه علائق و زمینه‌های فراغتی جوانان، علل و عوامل طرد اجتماعی جوانان و ادامه تحصیل جوانان در خارج از کشور، انجام شده است نیز سه محور اصلی نشست تخصصی هفته پژوهش است.

وی تصریح کرد: نشست‌ تخصصی مفهوم شناسی دوره جوانی و چالش‌های فراروی جوانان و همچنین نشست تخصصی مشارکت و موانع پیش روی جوانان نیز در این هفته برگزار خواهد شد.

حسن زاده همچنین به فراخوان جشنواره کتاب سال جوان و ورزش اشاره کرد و گفت: همزمان با هفته پژوهش فراخوان جشنواره کتاب سال جوان و ورزش با رویکرد تقدیر از نویسندگان جوان منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها