امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129409
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
عباس زارع نژاد، مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس با اعلام این مطلب افزود: انوری مدیر بیمارستان ضیاییان است ...

عباس زارع نژاد، مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس با اعلام این مطلب افزود: انوری مدیر بیمارستان ضیاییان است و رئیس بیمارستان نیست وی پعد از اتمام کار هنگام بازگشت به منزل توسط موتورسواری تعقیب می شد تا اینکه سرانجام هنگام رسیدن به جلوی منزل و هنگام پیاده شده از  خودرو مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

وی گفت: خوشبختانه صورت وی آسیب جدی ندیده، آسیب چشم راست وی نیز زیاد نیست اما آسیب دیدگی در چشم چپ بیشتر است که برای درمان به بیمارستان فارابی منتقل شده است.

مدیر کل روابط عمومی وزارت بهداشت ادامه داد: متأسفانه در بیمارستان ضیاییان در گذشت نیز سابقه چنین مواردی وجود دارد و چندی پیش نیز معاون  آموزشی این بیمارستان مورد سوء قصد قرار گرفته بود.

زارع نژاد گفت: متأسفانه پزشکان و پرستاران مراکز درمانی در موارد زیادی با مشکلات امنیتی مواجه می شوند و لازم است که امنیت این افراد با همکاری نیروی انتظامی بیش از گذشته تأمین شود.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها