امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129410
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
غلامرضا طیرانیان درباره قانون دوشغله‌ها به خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: دو شغل داشتن فقط از این منظر نیست که آن کارمند از ...

غلامرضا طیرانیان درباره قانون دوشغله‌ها به خبرنگار قضایی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: دو شغل داشتن فقط از این منظر نیست که آن کارمند از دو محل حقوق بگیرد یا حتی کارمندی بگوید از یکی از آن مشاغل حقوق نمی‌گیرم و رایگان فعالیت می‌کنم.
وی افزود: فلسفه دو شغله بودن این است که آن 8 ساعتی که فرد باید طبق قانون کار کند را باید در یکجا متمرکز شود و باید بتواند تمام وقت اداری آن شغل را در اختیار آن شغل قرار دهد.

این حقوقدان ادامه داد: بنابراین اگر آقای فرهادی به صرف اینکه سازمان جمعیت هلال‌ احمر غیرانتفاعی است یا مثلا بگوید من در آنجا کار می‌کنم و حقوق نمی‌گیرم نمی‌تواند در آنجا فعالیت کند. زیرا باید تمام وقت، ذکر و فکر یک مسئولی که مسئولیتی دولتی دارد متوجه آن شغلی که دارد، باشد. چه از نظر فکر کردن درباره کار و چه از نظر زمانی که به آن کار اختصاص می‌دهد.

وی اظهار داشت: بنابر این ضمن احترامی که برای همه قائل هستیم، آقای فرهادی که وزیر علوم شدند نمی‌توانند صرف اینکه موسسه هلال احمر غیرانتفاعی است در آنجا فعالیت کند و این عمل با فلسفه دو شغله‌ها منافات دارد و طبق قانون ایشان باید فقط وزارت بکنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها