امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129415
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یعیر لاپید» گفت: روابط میان رژیم صهیونیستی و آمریکا به چنان حضیضی ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «یعیر لاپید» گفت: روابط میان رژیم صهیونیستی و آمریکا به چنان حضیضی رسیده است که دیگر نمی& zwnj;توان از کمک آمریکا در شورای امنیت و استفاده از حق وتو علیه قطعنامه‌های ضد اسرائیلی مطمئن بود.

به نوشته روزنامه «تایمز اسرائیل»، لاپید امروز (شنبه) گفت: «ما در روابط‌مان با آمریکا به مرحله بی‌سابقه‌ای رسیده‌ایم. هیچکس نمی‌داند زمانی که ابومازن (محمود عباس) رئیس تشکیلات خودگردان به شورای امنیت برود، چه اتفاقی رخ می‌دهد. مانند قبل به وتوی آنها اطمینانی نیست».

بر اساس این گزارش، انتظار می‌رود فلسطینی‌ها در هفته‌های آینده، پیش‌نویس قطعنامه سازمان را رسما به شورای امنیت ارائه کنند؛ قطعنامه‌ای که خواستار عقب‌نشینی اسرائیل به مرزهای 1967 تا سال 2016 می‌شود.

به‌رغم اظهارات مقامات فلسطینی مبنی بر اینکه این قطعنامه نوامبر به رای گذاشته می‌شود، «ریاض منصور» نماینده فلسطین به خبرگزاری فرانسه گفت، هیچ تاریخی برای بررسی پیش‌نویس این قطعنامه در شورای امنیت مشخص نشده است.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها