امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۰۷:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129433
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وبگاه خبری-تحلیلی آمریکایی «دیلی بیست» حکم تبرئه دیکتاتور سابق مصر را نشانه‌ای از روند ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وبگاه خبری-تحلیلی آمریکایی «دیلی بیست» حکم تبرئه دیکتاتور سابق مصر را نشانه‌ای از روند تحکیم تسلط ارتش بر سیاست این کشور می‌داند.

پایگاه آمریکایی «دیلی بیست» روز شنبه در گزارشی درباره برائت حسنی مبارک دیکتاتور سابق مصر می‌نویسد: «تبرئه مبارک نشانه‌‌ای از غلبه کامل ارتش مصر بر بهار عرب است».

این پایگاه در ادامه گزارش تاکید کرد: «تقریبا چهار سال پس از کناره‌گیری حسنی مبارک دیکتاتور سابق مصر، یک دادگاه اتهامات وی درباره کشتار بیش از 200 تظاهرات‌کننده در جریان شورش مردمی سال 2011 را کنار گذاشت».

دادگاه جنائی قاهره که پرونده مبارک در قتل معترضان را برای بار دوم بررسی کرد و پیش از آن حکم حبس ابد برای مبارک در این پرونده صادر شده بود، امروز شنبه اعلام کرد که دادگاه حق بررسی این پرونده حسنی مبارک را به دلیل گذشته زمان، ندارد و تمام اتهامات مربوط به قتل معترضان از مبارک ساقط شده و به این ترتیب وی تبرئه شد.

انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها