امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129437
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس‌جمهور مصر روز شنبه در قاهره با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و درباره مذاکرات ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس‌جمهور مصر روز شنبه در قاهره با رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین دیدار و درباره مذاکرات سازش با وی گفتگو کرد.
به نوشته روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت»، عبدالفتاح السیسی در دیدار با محمود عباس گفت: «برای اینکه اسرائیل به حرکت در مسیر صلح تشویق شود، ضمانت‌های بین‌المللی باید ایجاد و فراهم شود».
اظهارات مقام ارشد مصری درباره مذاکرات سازش بین رژیم صهیونیستی و تشکیلات خودگردان فلسطین در حالی مطرح شده که به دنبال بی‌نتیجه بودن این مذاکرات و کارشکنی‌های صهیونیست‌ها، محمود عباس راه توسل به سازمان ملل را برای به رسمیت شناختن دولت مستقل فلسطین را برگزیده است؛ راهی که امروز مورد توافق نشست وزرای خارجه اتحادیه عرب قرار گرفت.
وزرای خارجه عضو اتحادیه عرب در نشست فوق‌العاده قاهره، رسما توافق کردند که پیشنویس قطعنامه‌ای را به شورای امنیت سازمان ملل بفرستند که در آن تعیین محدوده زمانی برای ایجاد دولت مستقل فلسطینی تعیین شود.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها