امروز : دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 27
۱۳:۱۶
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12946
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در جمع پایوران سازمان جنگ الکترونیک و دفاع سایبری سپاه با گرامیداشت اعیاد شعبان و رجب اظهار داشت: خلاصه و چکیده زحمات همه انبیاء الهی و رسول گرامی اسلام و امیرالمومنین و ائمه اطهار (علهیم السلام) امروز در جمهوری اسلامی ایران تبلور یافته است.
 
وی با اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه اگر سپاه نبود کشور نبود، تصریح کرد: سپاه و بسیج در شرایط خطیر امروز مسئولیت سنگینی را در مقابله با توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی برعهده دارند ور در این راه بایستی در چارچوب منویات و بیانات مقام معظم رهبری به وظایف بپردازند.

معاون هماهنگ کننده سپاه با اشاره به اهمیت راهبردی انتخابات ریاست جمهوری و لزوم هوشیاری و بصیرت کامل در خلق حماسه سیاسی خاطر نشان کرد: ملت ایران بار دیگر هوشیاری و بصیرت خود را با خلق حماسه سیاسی که لازمه حماسه اقتصادی است به رخ دنیا خواهد کشاند و گزینه اصلح و برتر را برای تصدی جایگاه ریاست جمهوری انتخاب خواهد کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار