امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۱۱:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129478
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، باتوجه به اینکه بخش ویژه کشاورزی با مساعدت وزارت جهاد کشاروزی در شبکه تلویزیونی بازار راه اندازی شده و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، باتوجه به اینکه بخش ویژه کشاورزی با مساعدت وزارت جهاد کشاروزی در شبکه تلویزیونی بازار راه اندازی شده و در این بخش ویژه، فعالیت‌های حوزه  پر دامنه کشاورزی در قاب تلویزیون قرار می‌گیرد بخش ویژه کشاورزی با استقبال شایان توجه مخاطبان مخصوصا کشاورزان پرتلاش کشورمان مواجه شده است.

به منظور ارج نهادن به نظرها و پیشنهادهای کشاورزان و علاقه‌مندان به حوزه کشاورزی در جای جای میهن عزیزمان، به زودی میان برنامه‌ای 3 دقیقه‌ای با عنوان «صدای کشاورز» پخش خواهد شد.

«صدای کشاورز» کار جدید شبکه بازار است که توسط روابط عمومی این شبکه با همکاری واحد پخش آماده سازی و در در لابلای برنامه مجله کشاورزی پخش می‌شود.

بنابراین گزارش، برنامه مجله کشاورزی هر روز به غیراز روزهای جمعه ساعت 19تا20:40 به صورت زنده و مستقیم به روی آنتن می‌رود و تکرار آن ساعت7تا9:10 از شبکه بازار پخش می‌شود.

روابط عمومی شبکه بازار با تلفن گویای 44966100-021 وسامانه پیامک 1000010 آماده دریافت نظر ها و دیدگاه های کشاورزان در رابطه با برنامه های کشاورزی  این شبکه است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار