امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129482
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،این مسابقه با عنوان «یادداشتی برای یک میهمان» برگزار می شود. علاقمندان و مخاطبین این فیلم ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،این مسابقه با عنوان «یادداشتی برای یک میهمان» برگزار می شود. علاقمندان و مخاطبین این فیلم سینمایی می توانند با نوشتن یک جمله یک خطی درباره فیلم سینمایی «میهمان داریم» در این مسابقه شرکت کنند.

برگه شرکت در این مسابقه از امروز 8 آذر ماه در گیشه سینماهای نمایش دهنده فیلم «میهمان داریم» و مراکز فرهنگی هنری ارائه می شود و مخاطبین می توانند پس از نگارش جمله خود در قسمت مربوطه از آن توسط گوشی همراه عکس گرفته و از طریق ایمیل و یا مراجعه به وب سایت میهمان داریم یادداشت خود را ارسال کنند.

داوران پس بررسی مطالب ارسال شده به 5 جمله برتر جوایزی را اهدا می کنند. آدرس وب سایت فیلم میهمان داریم  www.mihmandarim.ir است. آدرس ایمیل این مسابقه نیز بدین شرح است:info@mihmandarim.ir

جوایز این مسابقه عبارتند از:نفر اول 20000000 ریال، نفر دوم 17000000 ریال، نفر سوم:14000000ریال، نفر چهارم:11000000 ریال و نفر پنجم:8000000 ریال.

فیلم سینمایی «میهمان داریم» به نویسندگی و کارگردانی محمد مهدی عسگرپور و تهیه کنندگی منوچهر محمدی از 21 آبان ماه در گروه سینمایی استقلال اکران عمومی شده است.

در این فیلم پرویز پرستویی، آهو خردمند، بهروز شعیبی، سهیلا گلستانی، محمد و مهدی صادقی به ایفای نقش می‌پردازند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها