امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۸:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129491
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خانه فرهنگ مهرآور نشست «دوستی با دوستان خدا» را روز شنبه  15 آذر ماه در سالن این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، خانه فرهنگ مهرآور نشست «دوستی با دوستان خدا» را روز شنبه  15 آذر ماه در سالن این مجموعه برگزار می& zwnj;کند، در واقع نشست «دوستی با دوستان خدا» با محتوای سبک زندگی دینی با سخنرانی سوفیا کوتلاکی استاد زبان دانشگاه دارالحدیث و از بانوان مستبصر برگزار می‌شود.

در این نشست این بانوی مستبصر در رابطه با برتری‌های دین مبین اسلام نسبت به سایر عقاید و دلایل تشرفشان به اسلام مطالبی ارائه می‌دهند.

علاقه‌مندان جهت حضور در این نشست می‌توانند از ساعت 8 تا 10 به خانه فرهنگ مهرآور واقع در خیابان پیروزی، خیابان دماوند، خیابان دوم نیروی هوایی، نبش خیابان 33/1 مراجعه و یا با تلفن 77474166 تماس حاصل کنند.

به گزارش فارس، خانم سوفیا کوتلاکی (Sofia A. Koutlaki) تازه مسلمان متولد 1964 در یونان، استاد دانشکده علوم قرآن و مؤلف کتاب «در میان ایرانیان» است،‌ وی مسلمان شدن خود را یک اتفاق می‌داند و می‌گوید: من مسلمانانی با اخلاق دیدم و جذب این دین شدم، فهمیدم که آن‌ها تربیت‌ شده دین اسلام هستند، وقتی در یونان بودم، اندکی با اسلام آشنا شدم ولی نتوانستم بیشتر تحقیق کنم، در یونان هنوز هم ممنوع است که کسی برای تغییر دین مردم سخنرانی کند. سی سال قبل این ممنوعیت شدیدتر بود، اما وقتی برای تحصیل به لندن رفتم فرصت تحقیق و مطالعه دست داد.

وی‌ می‌افزاید: در انگلیس به انجمن اسلامی مراجعه کردم، سپس ترجمه قرآن را خواندم، ترجمه استاد آربری (1969-1905) Arthur John Arberry که ادیبانه است. تحول من از مطالعه قرآن شروع شد. وقتی به آن آیات رسیدم که نصارا با اشک چشم اسلام را قبول می‌کنند(مائده/82تا85) به نظرم رسید که خداوند دارد با من صحبت می‌کند، آن وقت البته به خداوند دعا می‌کردم که مرا مسلمان نکند، کوچک بودم و می‌ترسیدم که پدر، مادر و ملیت خود را از دست بدهم.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها