امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۹:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129494
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ساخت مجموعه 90 قسمتی فیلم‌های داستانی «مراقب!باشم،باشی،باش» به کارگردانی منوچهر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ساخت مجموعه 90 قسمتی فیلم‌های داستانی «مراقب!باشم،باشی،باش» به کارگردانی منوچهر صفرخانی با مضمون معضلات اجتماعی، آشنایی با قانون، ایجاد شادی و نشاط و سبک زندگی اسلامی- ایرانی برای شبکه نمایش خانگی ادامه دارد.

تاکنون ۵ قسمت از این مجموعه  تولید و آماده نمایش شده که عبارتند از: چقدر وقت داری، با مضمون طنز، به نگاه مادی‌گرای انسان عصر حاضر و دوری از اخلاقیات می‌پردازد.

«یه قندون نشاط» رواج نیکوکاری و نوع‌دوستی را مد نظر دارد. «بابای من خوانندس» که به تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان و ایجاد انگیزه و نیز استعدادیابی نسل آینده می پردازد.«عروسک شکسته» که طی هفته‌های اخیر وارد شبکه نمایش خانگی شده است، به معضل وقوع جرایم توسط باندهای تبهکار و گرفتاری جوانان در دام اینگونه مسایل و بررسی اعتیاد در خانواده و پیشگیری از آن را هدف قرار داده است.

«سوگند» که دیگر اثر منوچهر صفرخانی از این مجموعه 90 قسمتی است، اکنون در مرحله تدوین قرار دارد، سبک زندگی اسلامی-ایرانی و تاثیر پیروی از نصایح قرآنی در زندگی انسان را به تصویر میکشد که تا پایان آذر ماه جهت اخذ پروانه نمایش تحویل اداره  کل ارشاد اسلامی خواهد شد. فیلمنامه‌های امید نوشته منوچهر صفرخانی، دختر خوشبخت و هیاهو نوشته عباس کریمی، هفت سیب، گذشت کن و طمع به نویسندگی ماریا طاعتی، طلوع زندگی به نویسندگی نگار میرمؤیدی و «امید در سرزمین رویاها» نوشته زهرا الفت از دیگر عناوین مجموعه 90 قسمتی «مراقب! باشم، باشی، باش» است که در دست ساخت قرار دارند.

عواملی که با منوچهرصفرخانی در این پروژه عظیم همکاری می‌کنند عبارتند از:

گروه نویسندگان: مهرداد نیکنام، منوچهر صفرخانی، عباس کریمی، محمدرضا نجفی، ماریا طاعتی، نگار میرمویدی، شهناز روستایی، معصومه محمدی و ....

گروه کارگردانی: حامد غنمی، ماریا طاعتی، شقایق صفرخانی، محمدرضا نجفی، مسعود پور اشرفی، نسرین صفرخانی، عباس کریمی.

گروه تولید: زیبا باقری، امیرحسین محمدی، ثمین اشتهاردی، مریم ضرابی، وحید عبادی، مهدی محمدی، گروه تدوین به سرپرستی: سروش طباطبایی، گروه آهنگسازی: میترا صفرخانی، شعرا: جعفر ظفر آسوده، ماریا طاعتی، الهام ایزدیار.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها