امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12950
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۹
تعداد بازدید: 106
مسعود پزشکیان نماینده اصلاح طلب مردم تبریز در مجلس در خصوص ائتلاف اصلاح طلبان در انتخابات آتی اظهار داشت: اگر اصلاح طلبان با هم مذاکره کنند و روی یک ...

مسعود پزشکیان نماینده اصلاح طلب مردم تبریز در مجلس در خصوص ائتلاف اصلاح طلبان در انتخابات آتی اظهار داشت: اگر اصلاح طلبان با هم مذاکره کنند و روی یک گزینه به جمع‌بندی برسند بهتر از حضور گزینه‌های متعدد است.

وی در عین حال چانه‌زنی برای بیرون کردن رقیب از عرصه انتخابات را نوعی بداخلاقی دانست و متذکر شد: اگر حرکات ما تخریبی یا مبتنی بر تهمت و افترا باشد نشان می‌دهد هنوز به بلوغ سیاسی نرسیده‌ایم.

پزشکیان گفت: کسانی که برای ورود به انتخابات و اجماع روی آنها مدنظر اصلاح‌طلبان بودند، به دلیل جو جامعه اجازه ورود نیافتند.

وی افزود: کسانی که اکنون به عنوان گزینه اصلاح طلبان هستند، نامزدهای حداقلی هستند اما برخی حاضر نیستند به حداقل‌ها قانع شوند.

وی در عین حال تصریح کرد: اگر بزرگان اصلاح طلب گفته‌اند که عارف تنها کاندیدای اصلاحات است، باید از ماندن او در صحنه دفاع کنند.

نماینده مردم تبریز در مجلس در واکنش به نظر کسانی که می‌گویند روحانی به دلیل برخورداری از اقبال عمومی بیشتر در صحنه بماند و عارف به نفع وی کنار برود، اظهار داشت: من برای ماندن یا رفتن کسی توصیه نمی‌کنم اما دلیلی وجود ندارد کسی که از او به عنوان تنها کاندیدای اصلاح طلب یاد شده، کنار برود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار