امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۸:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129561
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 23
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این مجموعه کوتاه نمایشی را مایکل برایانت در سال ۱۹۸۰  تولید کرد تا در این اثر

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این مجموعه کوتاه نمایشی را مایکل برایانت در سال ۱۹۸۰  تولید کرد تا در این اثر بیادماندنی«پل شلی» در دو نقش«کارتن و دارنی» و سالی آزبورن در نقش«لوسی» هنرنمایی کنند.
داستان این سریال به سال ۱۷۷۵ میلادی باز می‌گردد. زمانی که دکتر مانت دوران محکومیت خود را در زندان باستیل پاریس به پایان رساند و آزاد شد.
در قسمت اول این سریال می بینیم:
جارویس لری کارمند بانک تلسون به پاریس سفر می‌کند که دکتر الکساندر مانت را در بازگشت به لندن بیاورد. او لوسی مانت ۱۷ ساله را ملاقات می‌کند و برای او فاش می‌سازد که پدر او زنده است اما بیش از ۱۸ سال است که در زندان باستیل دوران محکومیت خود را سپری می کند. آن‌ها به مناطق سطح پایین پاریس می‌روند و موسیو دفارژ را ملاقات می‌کنند که پیش از بازداشت دکتر مانت خدمتکار او بود و...
قسمت اول این سریال ۴ قسمتی، دوشنبه ساعت 1 بامداد پخش می‌شود و قسمت‌های دوم تا چهارم هر روز ساعت 30 دقیقه بامداد دیدنی می‌شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار