امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۷:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129590
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 167
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این دیدار که ایوبی را محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، علیرضا رضاداد مشاور ارشد و ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در این دیدار که ایوبی را محمد احسانی معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی، علیرضا رضاداد مشاور ارشد و دبیر جشنواره فیلم فجر، محمدرضا جعفری جلوه مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، سیدمصطفی ابطحی معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی همراهی می کردند، اصغر پور محمدی معاون سیما نیز حضور داشت.
ایوبی در این نشست صمیمانه پیشنهاد تشکیل یک کمیته کاری مشترک را به منظور حل خواسته ها و مطالبات اهالی سینما با بررسی دقیق و نگاه کارشناسانه مطرح کرد که مورد موافقت رئیس سازمان صدا و سیما قرار گرفت.

معاون سینمایی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی همچنین در این دیدار گفت: سازمان صدا و سیما می تواند نقش مهمی در حفظ آرامش سینما داشته باشد که قطعاً این حسن خوب در سایه حمایت از تولید فیلم های سینمایی ،حمایت از پخش فیلم های کوتاه و مستند،حمایت از پخش تیزرهای سینمایی،خرید رایت فیلم ها با قیمت مناسب و دیگر حمایت های مادی و معنوی میسر است.

رئیس سازمان سینمایی در ادامه تاکید کرد: در اکثر کشورهای صاحب سینما، رابطه سینما و تلویزیون رابطه ای دو سویه است که هم سینما و هم تلویزیون از این رابطه نفع می برند. به گمان من اهالی سینما این آمادگی را دارند تا در دوره جدید مدیریت سازمان صدا و سیما ،همکاری های موثر و خوبی با رسانه ملی درجهت تولید آثار در خور داشته باشند.

دکتر محمد سرافراز نیز در این دیدار، ضمن ابراز خشنودی برگزاری این نشست صمیمانه ،برضرورت ایجاد ارتباط و نقش مثبت رادیو و تلویزیون تاکید کرد و گفت: امیدوارم با تشکیل کمیته مشترک بین دو سازمان بتوانیم گام های موثری برداریم.

سرافراز در ادامه، اصغرپور محمدی را به عنوان نماینده تام الاختیار خود در رابطه با تعاملات میان دو سازمان معرفی و بر تسریع روند این همکاری تاکید کرد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها