امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۸:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 129592
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۴۷
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از طلاب و فضلای سطوح مختلف حوزه‌ علمیه قم و از فعالان مسائل فرهنگی و تبلیغی ...

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، جمعی از طلاب و فضلای سطوح مختلف حوزه‌ علمیه قم و از فعالان مسائل فرهنگی و تبلیغی به صبح امروز یکشنبه (نهم آذرماه) ضمن حضور در تحریریه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با مسئولان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; دیدار و گفت‌وگویی را انجام دادند.

 

این افراد جزو گروه‌های مطالعاتی خودجوش بوده و پیرامون مباحث سیاسی، اجتماعی و فرهنگی فعالیت دارند و یکی از برنامه‌های آتی آنها حضور در فضای رسانه است و با همین هدف به پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; آمدند تا با مجموعه‌های همسو آشنا شده و از تجربیات رسانه‌های جبهه فرهنگی انقلاب در راستای نبرد با فضای مجازی بهره ببرند.

 

هدف این گروه مطالعاتی، فعالیت در حوزه رسانه و انجام کار خبری نیست بلکه آنها درصددند تا با رویکرد بررسی‌های مبنایی در فضای علمی،‌ و در حوزه مسائل سیاسی و فرهنگی دین مبین اسلام، مطالبی را ارائه دهند و بیشتر برآن هستند تا جهت گیری فکری و اندیشه‌ای را در جامعه ایجاد کنند و هر کجا که جبهه فرهنگی انقلاب احساس نیاز کرد به آنجا ورود پیدا خواهند کرد.

 

این گروه مطالعاتی قرار نیست به لحاظ ساختاری در جای خاصی حضور داشته باشد بلکه تلاش می‌کند به عنوان سربازی برای گفتمان سازی منویات مقام معظم رهبری باشد.

در ادامه بازدید، این گروه فرهنگی-تبلیغی حوزه علمیه قم نشستی را هم با معاونت خبر پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; داشتند و معاون خبر به سؤالات و شبهات حاضران در حوزه سیاست خارجه، حوزه رسانه و پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، پاسخ گفت.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار